Division III Schedules

Varsity Boys Tennis


07 Apr

3:30 pm

Scottsdale Prep Spartans
@
Cicero Prep Centurions
Cicero Preparatory Academy Section

07 Apr

3:30 pm

Chandler Prep Titans
@
Coolidge Bears
Coolidge High School Section

07 Apr

3:30 pm

Rancho Solano Prep Mustangs
@
Coronado Dons
Coronado High School Section

07 Apr

3:30 pm

Phoenix Country Day Eagles
@
Paradise Honors Panthers
Paradise Honors High School Section

07 Apr

3:30 pm

St. David Tigers
@
Patagonia Union Lobos
Patagonia Union High School Section

07 Apr

3:30 pm

Sabino Sabercats
@
Pusch Ridge Lions
Hilton El Conquistador Section

07 Apr

3:30 pm

Miami Vandals
@
San Tan Foothills Sabercats
San Tan Foothills High School Section

07 Apr

3:30 pm

Odyssey Institute Minotaurs
@
Scottsdale Christian Eagles
Scottsdale Christian Academy Section

07 Apr

3:30 pm

Tombstone Yellow Jackets
@
The Gregory School Hawks
The Gregory School Section

08 Apr

3:30 pm

Kingman Bulldogs
@
Page Sand Devils
Page High School Section

08 Apr

3:30 pm

Odyssey Institute Minotaurs
@
Phoenix Country Day Eagles
Phoenix Country Day School Section

08 Apr

3:30 pm

Sahuaro Cougars
@
The Gregory School Hawks
The Gregory School Freedom

09 Apr

1:30 pm

Page Sand Devils
@
Anthem Prep Eagles
Anthem Preparatory Academy Section

09 Apr

2:30 pm

Valley Union Blue Devils
@
Patagonia Union Lobos
Patagonia Union High School Freedom

09 Apr

3:00 pm

Pima Roughriders
@
Benson Bobcats
Benson High School Section

09 Apr

3:00 pm

AZ College Prep Knights
@
Scottsdale Prep Spartans
Indian School Park Freedom

09 Apr

3:00 pm

Morenci Jr./Sr. Wildcats
@
Thatcher Eagles
Thatcher High School Section

09 Apr

3:00 pm

Safford Bulldogs
@
Willcox Cowboys/Cowgirls
Willcox High School Section

09 Apr

3:30 pm

Santa Cruz Valley Dust Devil
@
Antelope Union Rams
Antelope Union High School Freedom

09 Apr

3:30 pm

Paradise Honors Panthers
@
Bourgade Catholic Golden Eagles
Bourgade Catholic High School Section

09 Apr

3:30 pm

St. Augustine Wolves
@
Desert Christian Eagles
La Mariposa Section

09 Apr

3:30 pm

Cicero Prep Centurions
@
Fountain Hills Falcons
Fountain Hills High School Section

09 Apr

3:30 pm

Coolidge Bears
@
Gilbert Classical Spartans
Mesquite Junior High Section

09 Apr

3:30 pm

Tanque Verde Hawks
@
Sabino Sabercats
Sabino High School Section

09 Apr

3:30 pm

American Leadership Academy - Gilbert North Eagles
@
San Tan Foothills Sabercats
San Tan Foothills High School Section

09 Apr

3:30 pm

Veritas Prep Falcons
@
Valley Lutheran Flames
Valley Lutheran High School Section

09 Apr

4:00 pm

Florence Gophers
@
Chandler Prep Titans
Kiwanis Tennis Center Section

09 Apr

4:30 pm

BASIS Phoenix Firebirds
@
Coronado Dons
Coronado High School Freedom

10 Apr

3:00 pm

St. David Tigers
@
Pima Roughriders
Pima High School Freedom

11 Apr

10:30 am

Northland Prep Spartans
@
Flagstaff Eagles
Thorpe Park Freedom

13 Apr

3:30 pm

Odyssey Institute Minotaurs
@
Canyon View Jaguars
Canyon View High School Freedom

13 Apr

3:30 pm

Phoenix Country Day Eagles
@
Fountain Hills Falcons
Fountain Hills High School Freedom

13 Apr

3:30 pm

Desert Christian Eagles
@
Palo Verde Magnet Titans
Palo Verde High Magnet School Freedom

13 Apr

3:30 pm

Sabino Sabercats
@
Sahuarita Mustangs
Sahuarita High School Section

13 Apr

3:30 pm

Santa Cruz Valley Dust Devil
@
Tanque Verde Hawks
Tucson Racquet Club Section

13 Apr

5:00 pm

Rancho Solano Prep Mustangs
@
BASIS Phoenix Firebirds
Mountain View Community Center Freedom

14 Apr

3:00 pm

Morenci Jr./Sr. Wildcats
@
Duncan Wildkats
Duncan High School Section

14 Apr

3:00 pm

Safford Bulldogs
@
Pima Roughriders
Pima High School Section

14 Apr

3:00 pm

Willcox Cowboys/Cowgirls
@
Thatcher Eagles
Thatcher High School Section

14 Apr

3:00 pm

St. David Tigers
@
Tombstone Yellow Jackets
Tombstone High School Section

14 Apr

3:30 pm

Fountain Hills Falcons
@
AZ College Prep Knights
Iron Oaks Tennis Center Section

14 Apr

3:30 pm

San Tan Foothills Sabercats
@
Florence Gophers
Florence High School Section

14 Apr

3:30 pm

Bourgade Catholic Golden Eagles
@
Odyssey Institute Minotaurs
The Odyssey for Advanced and International Studies Section

14 Apr

3:30 pm

Tanque Verde Hawks
@
Pueblo Magnet Warriors
Pueblo Magnet High School Freedom

14 Apr

3:30 pm

Sahuarita Mustangs
@
Pusch Ridge Lions
Hilton El Conquistador Section

14 Apr

3:30 pm

Phoenix Country Day Eagles
@
Scottsdale Christian Eagles
Scottsdale Christian Academy Section

14 Apr

3:30 pm

Scottsdale Prep Spartans
@
Valley Lutheran Flames
Valley Lutheran High School Section

14 Apr

3:30 pm

Benson Bobcats
@
Valley Union Blue Devils
Valley Union High School Freedom