Division III Schedules

Varsity Boys Tennis


05 Mar

3:45 pm

Gilbert Classical Spartans
@
AZ College Prep Knights
Arizona College Prep Freedom

06 Mar

2:00 pm

Lee Williams Volunteers
@
Kingman Bulldogs
Kingman High School Freedom

06 Mar

3:30 pm

The Gregory School Hawks
@
Desert Christian Eagles
La Mariposa Section

06 Mar

3:30 pm

Tucson Badgers
@
Sahuarita Mustangs
Sahuarita High School Freedom

06 Mar

3:30 pm

Gilbert Classical Spartans
@
Santa Cruz Valley Dust Devil
Santa Cruz Valley Union High School Freedom

09 Mar

3:30 pm

Canyon View Jaguars
@
Paradise Honors Panthers
Surprise Tennis & Racquet Complex Freedom

09 Mar

3:30 pm

Coolidge Bears
@
Santa Cruz Valley Dust Devil
Santa Cruz Valley Union High School Freedom

10 Mar

3:00 pm

Thatcher Eagles
@
Morenci Jr./Sr. Wildcats
Morenci Jr./Sr. High School Section

10 Mar

3:00 pm

Willcox Cowboys/Cowgirls
@
Safford Bulldogs
Safford High School Section

10 Mar

3:30 pm

St. Augustine Wolves
@
Palo Verde Magnet Titans
Palo Verde High Magnet School Freedom

10 Mar

3:30 pm

Desert Christian Eagles
@
Patagonia Union Lobos
Patagonia Union High School Section

10 Mar

3:30 pm

Sahuarita Mustangs
@
Pueblo Magnet Warriors
Pueblo Magnet High School Freedom

10 Mar

3:30 pm

Sabino Sabercats
@
Sahuaro Cougars
Sahuaro High School Freedom

10 Mar

3:30 pm

Marana Tigers
@
Santa Cruz Valley Dust Devil
Santa Cruz Valley Union High School Freedom

10 Mar

3:30 pm

Valley Union Blue Devils
@
St. David Tigers
St. David Section

10 Mar

3:30 pm

Tanque Verde Hawks
@
Sunnyside Blue Devils
Sunnyside High School Freedom

10 Mar

3:30 pm

Lourdes Catholic Warriors
@
The Gregory School Hawks
The Gregory School Section

10 Mar

3:30 pm

Bisbee Pumas
@
Tombstone Yellow Jackets
Tombstone High School Section

10 Mar

4:00 pm

Canyon View Jaguars
@
Bourgade Catholic Golden Eagles
Bourgade Catholic High School Freedom

11 Mar

3:30 pm

Buena Colts
@
Pusch Ridge Lions
Hilton El Conquistador Freedom

11 Mar

3:30 pm

The Gregory School Hawks
@
St. Augustine Wolves
St. Augustine Catholic High School Section

12 Mar

3:00 pm

Duncan Wildkats
@
Morenci Jr./Sr. Wildcats
Morenci Jr./Sr. High School Section

12 Mar

3:00 pm

Pima Roughriders
@
Safford Bulldogs
Safford High School Section

12 Mar

3:00 pm

Thatcher Eagles
@
Willcox Cowboys/Cowgirls
Willcox High School Section

12 Mar

3:30 pm

Tanque Verde Hawks
@
Amphitheater Panthers
Amphitheater High School Freedom

12 Mar

3:30 pm

Scottsdale Christian Eagles
@
Antelope Union Rams
Antelope Union High School Section

12 Mar

3:30 pm

Sahuarita Mustangs
@
Flowing Wells Caballeros
Flowing Wells High School Freedom

12 Mar

3:30 pm

AZ College Prep Knights
@
Fountain Hills Falcons
Fountain Hills High School Section

12 Mar

3:30 pm

Patagonia Union Lobos
@
Lourdes Catholic Warriors
Lourdes Catholic School Section

12 Mar

3:30 pm

Sabino Sabercats
@
Marana Tigers
Marana High School Freedom

12 Mar

3:30 pm

American Leadership Academy - Gilbert North Eagles
@
Odyssey Institute Minotaurs
Surprise Tennis & Racquet Complex Freedom

12 Mar

3:30 pm

Canyon Del Oro Dorado
@
Pusch Ridge Lions
Pusch Ridge Christian Academy Freedom

12 Mar

3:30 pm

Desert Christian Eagles
@
St. David Tigers
St. David Section

12 Mar

3:30 pm

Valley Union Blue Devils
@
Tombstone Yellow Jackets
Tombstone High School Section

12 Mar

3:30 pm

Phoenix Country Day Eagles
@
Veritas Prep Falcons
Veritas Preparatory Academy Freedom

13 Mar

2:00 pm

Basis School Flagstaff Yeti
@
Kingman Bulldogs
Kingman High School Section

13 Mar

3:00 pm

Benson Bobcats
@
Pima Roughriders
Pima High School Section

13 Mar

3:00 pm

Miami Vandals
@
Safford Bulldogs
Safford High School Freedom

13 Mar

3:30 pm

Scottsdale Christian Eagles
@
Paradise Honors Panthers
Paradise Honors High School Section

13 Mar

3:30 pm

Rincon/University Rangers
@
Tanque Verde Hawks
Tucson Racquet Club Freedom

14 Mar

1:00 pm

Florence Gophers
@
Page Sand Devils
Page High School Freedom

16 Mar

3:30 pm

Catalina Foothills Falcons
@
Tanque Verde Hawks
Tucson Racquet Club Freedom

16 Mar

3:30 pm

Antelope Union Rams
@
Yuma Catholic Shamrocks
Yuma Catholic Section

17 Mar

3:30 pm

Sabino Sabercats
@
Buena Colts
Buena High School Freedom

17 Mar

3:30 pm

Bisbee Pumas
@
Desert Christian Eagles
La Mariposa Section

17 Mar

3:30 pm

Amphitheater Panthers
@
Santa Cruz Valley Dust Devil
Santa Cruz Valley Union High School Freedom

17 Mar

3:30 pm

St. Augustine Wolves
@
Tombstone Yellow Jackets
Tombstone High School Section

17 Mar

3:30 pm

Lourdes Catholic Warriors
@
Valley Union Blue Devils
Valley Union High School Section

17 Mar

4:00 pm

Scottsdale Prep Spartans
@
Chandler Prep Titans
Kiwanis Tennis Center Freedom

18 Mar

3:30 pm

Gilbert Classical Spartans
@
Rancho Solano Prep Mustangs
Rancho Solano Preparatory School Freedom