Division I Schedules

Varsity Boys Tennis


31 Mar

3:30 pm

Ironwood Ridge Nighthawks
@
Rincon/University Rangers
Rincon High School Freedom

31 Mar

3:30 pm

Mountain View, Mesa Toros
@
San Luis Sidewinders
San Luis High School Freedom

31 Mar

3:30 pm

Mountain Ridge Mountain Lions
@
Sandra Day O'Connor Eagles
Sandra Day O'Connor High School Section

31 Mar

3:30 pm

La Joya Community Lobos
@
Shadow Ridge Stallions
Shadow Ridge High School Section

31 Mar

3:30 pm

North Mustangs
@
South Mountain Jaguars
South Mountain High School Section

31 Mar

3:30 pm

Verrado Vipers
@
Tolleson Union Wolverines
Tolleson High School Section

31 Mar

3:30 pm

Valley Vista Monsoon
@
Westview Knights
Westview High School Section

31 Mar

3:30 pm

Maricopa Rams
@
Westwood Warriors
Westwood High School Freedom

01 Apr

3:30 pm

Central Bobcats
@
Alhambra Lions
Alhambra High School Section

01 Apr

3:30 pm

South Mountain Jaguars
@
Apollo Hawks
Apollo High School Freedom

01 Apr

3:30 pm

Maryvale Panthers
@
Carl Hayden Falcons
Carl Hayden Community High School Section

01 Apr

3:30 pm

Independence Patriots
@
Centennial Coyotes
Centennial High School Section

01 Apr

3:30 pm

Camelback Spartans
@
Cesar Chavez Champions
Cesar Chavez High School Section

01 Apr

3:30 pm

Pinnacle Pioneers
@
Chaparral Firebirds
Chaparral High School Section

01 Apr

3:30 pm

Corona del Sol Aztecs
@
Desert Ridge Jaguars
Desert Ridge High School Section

01 Apr

3:30 pm

Queen Creek Bulldogs
@
Gilbert Tigers
Gilbert High School Section

01 Apr

3:30 pm

Millennium Tigers
@
Hamilton Huskies
Hamilton High School Freedom

01 Apr

3:30 pm

Desert Vista Thunder
@
Highland Hawks
Highland High School Section

01 Apr

3:30 pm

Liberty Lions
@
Horizon Huskies
Horizon High School Section

01 Apr

3:30 pm

Tolleson Union Wolverines
@
Maricopa Rams
Maricopa High School Freedom

01 Apr

3:30 pm

Campo Verde Coyotes
@
Mountain Pointe Pride
Mountain Pointe High School Section

01 Apr

3:30 pm

Desert Mountain Wolves
@
Mountain Ridge Mountain Lions
Mountain Ridge High School Section

01 Apr

3:30 pm

Boulder Creek Jaguars
@
Sandra Day O'Connor Eagles
Sandra Day O'Connor High School Section

01 Apr

3:30 pm

Perry Pumas
@
Shadow Ridge Stallions
Shadow Ridge High School Freedom

01 Apr

3:30 pm

Cibola Raiders
@
Sunnyslope Vikings
Paseo Racquet Center Freedom

01 Apr

3:30 pm

North Mustangs
@
Trevor G. Browne Bruins
Trevor G. Browne High School Section

02 Apr

3:30 pm

Mountain Ridge Mountain Lions
@
Boulder Creek Jaguars
Boulder Creek High School Section

02 Apr

3:30 pm

Chandler Wolves
@
Brophy Prep Broncos
Phoenix Tennis Center Section

02 Apr

3:30 pm

Queen Creek Bulldogs
@
Corona del Sol Aztecs
Corona del Sol High School Section

02 Apr

3:30 pm

Sandra Day O'Connor Eagles
@
Desert Mountain Wolves
Desert Mountain High School Section

02 Apr

3:30 pm

Marana Tigers
@
Desert View Jaguars
Desert View High School Section

02 Apr

3:30 pm

Mountain Pointe Pride
@
Desert Vista Thunder
Desert Vista High School Section

02 Apr

3:30 pm

Desert Ridge Jaguars
@
Gilbert Tigers
Gilbert High School Section

02 Apr

3:30 pm

Perry Pumas
@
Hamilton Huskies
Hamilton High School Section

02 Apr

3:30 pm

Campo Verde Coyotes
@
Highland Hawks
Highland High School Section

02 Apr

3:30 pm

Centennial Coyotes
@
Kofa Kings
Kofa High School Freedom

02 Apr

3:30 pm

Verrado Vipers
@
La Joya Community Lobos
La Joya Community High School Section

02 Apr

3:30 pm

Chaparral Firebirds
@
Liberty Lions
Liberty High School Section

02 Apr

3:30 pm

San Luis Sidewinders
@
Maricopa Rams
Maricopa High School Section

02 Apr

3:30 pm

Alhambra Lions
@
Maryvale Panthers
Maryvale High School Section

02 Apr

3:30 pm

Mesa Jackrabbits
@
Mountain View, Mesa Toros
Mountain View (Mesa) High School Section

02 Apr

3:30 pm

Camelback Spartans
@
North Mustangs
North High School Section

02 Apr

3:30 pm

Horizon Huskies
@
Pinnacle Pioneers
Pinnacle High School Section

02 Apr

3:30 pm

Buena Colts
@
Rincon/University Rangers
Rincon High School Section

02 Apr

3:30 pm

Red Mountain Mountain Lions
@
Skyline Coyotes
Skyline High School Section

02 Apr

3:30 pm

Carl Hayden Falcons
@
South Mountain Jaguars
South Mountain High School Section

02 Apr

3:30 pm

Ironwood Eagles
@
Sunnyslope Vikings
Paseo Racquet Center Section

02 Apr

3:30 pm

Apollo Hawks
@
Sunrise Mountain Mustangs
Sunrise Mountain High School Section

02 Apr

3:30 pm

Shadow Ridge Stallions
@
Tolleson Union Wolverines
Tolleson High School Section

02 Apr

3:30 pm

Central Bobcats
@
Trevor G. Browne Bruins
Trevor G. Browne High School Section