3A Schedules

Varsity Boys Soccer Winter


24 Jan

3:00 pm

Pusch Ridge Lions
@
St. Augustine Wolves
St. Augustine Catholic High School Region

24 Jan

3:30 pm

Lincoln Prep Lightning
@
Scottsdale Prep Spartans
Scottsdale Preparatory Academy Freedom

24 Jan

5:00 pm

Gilbert Classical Spartans
@
Arete Prep Chargers
Arete Preparatory Academy Region

24 Jan

6:00 pm

Valley Christian Trojans
@
American Leadership Academy - Gilbert North Eagles
American Leadership Academy - Gilbert Region

24 Jan

7:00 pm

Benjamin Franklin Chargers
@
Chandler Prep Titans
Chandler Preparatory Academy Region

25 Jan

11:00 am

Arcadia Titans
@
Coronado Dons
Coronado High School Freedom

25 Jan

11:00 am

San Miguel Vipers
@
Tombstone Yellow Jackets
Tombstone High School Freedom

27 Jan

3:45 pm

Tempe Prep Knights
@
Lincoln Prep Lightning
Lincoln Preparatory Academy Freedom

27 Jan

4:00 pm

Heritage Academy Laveen Heroes
@
Parker Broncs
Parker High School Freedom

27 Jan

6:00 pm

AZ College Prep Knights
@
Bourgade Catholic Golden Eagles
Bourgade Catholic High School Freedom

27 Jan

6:00 pm

Paradise Honors Panthers
@
Gilbert Christian Knights
Gilbert Christian High School Freedom

28 Jan

3:00 pm

Glendale Prep Griffins
@
Anthem Prep Eagles
Anthem Community Park Region

28 Jan

3:00 pm

Scottsdale Christian Eagles
@
Scottsdale Prep Spartans
Scottsdale Preparatory Academy Region

28 Jan

3:30 pm

St. Augustine Wolves
@
The Gregory School Hawks
The Gregory School Region

28 Jan

4:00 pm

Tonopah Valley The Phoenix
@
Arizona Lutheran Coyotes
Arizona Lutheran Academy Region

28 Jan

4:00 pm

Canyon View Jaguars
@
Odyssey Institute Minotaurs
The Odyssey for Advanced and International Studies Freedom

28 Jan

4:00 pm

NFL Yet HS and JH Eagles
@
St. John Paul II Lions
St. John Paul II Catholic High School Freedom

28 Jan

4:00 pm

Valley Lutheran Flames
@
Veritas Prep Falcons
Veritas Preparatory Academy Region

28 Jan

6:00 pm

San Tan Foothills Sabercats
@
American Leadership Academy - QC Patriots
American Leadership Academy - QC Region

28 Jan

6:00 pm

Sabino Sabercats
@
Catalina Trojans
Catalina Magnet High School Region

28 Jan

6:00 pm

Globe Tigers
@
Coolidge Bears
Coolidge High School Region

28 Jan

6:00 pm

Thatcher Eagles
@
Florence Gophers
Florence High School Region

28 Jan

6:00 pm

North Phoenix Preparatory Gladiators
@
Fountain Hills Falcons
Fountain Hills High School Region

28 Jan

6:00 pm

River Valley Dust Devils
@
Kingman Bulldogs
Kingman High School Region

28 Jan

6:00 pm

North Pointe Prep Falcons
@
Phoenix Christian Cougars
Phoenix Christian Jr./Sr. High School Region

28 Jan

6:00 pm

Sahuarita Mustangs
@
San Miguel Vipers
Kino Sports Complex Region

28 Jan

6:00 pm

American Leadership Academy - Ironwood Warriors
@
Santa Cruz Valley Dust Devil
Santa Cruz Valley Union High School Region

28 Jan

6:00 pm

Coronado Dons
@
Trivium Prep Crimson Knights
Trivium Preparatory Academy Region

29 Jan

3:30 pm

Bourgade Catholic Golden Eagles
@
Heritage Academy Laveen Heroes
Heritage Academy Laveen Region

29 Jan

5:00 pm

Chandler Prep Titans
@
AZ College Prep Knights
Arizona College Prep Region

29 Jan

5:00 pm

Arete Prep Chargers
@
Valley Christian Trojans
Valley Christian High School Region

29 Jan

6:00 pm

Canyon Del Oro Dorado
@
Sabino Sabercats
Sabino High School Freedom

29 Jan

6:00 pm

Pusch Ridge Lions
@
Safford Bulldogs
Safford High School Region

29 Jan

7:00 pm

Horizon Honors Eagles
@
Benjamin Franklin Chargers
Benjamin Franklin High School Region

29 Jan

7:00 pm

American Leadership Academy - Gilbert North Eagles
@
Gilbert Christian Knights
Gilbert Christian High School Region

30 Jan

3:00 pm

Coolidge Bears
@
Thatcher Eagles
Thatcher High School Region

30 Jan

4:00 pm

North Pointe Prep Falcons
@
BASIS Phoenix Firebirds
BASIS Phoenix Freedom

30 Jan

4:00 pm

Parker Broncs
@
Kingman Bulldogs
Kingman High School Region

30 Jan

4:00 pm

Scottsdale Christian Eagles
@
Odyssey Institute Minotaurs
The Odyssey for Advanced and International Studies Freedom

30 Jan

4:00 pm

Tombstone Yellow Jackets
@
San Miguel Vipers
San Miguel High School Freedom

30 Jan

4:00 pm

NFL Yet HS and JH Eagles
@
Valley Lutheran Flames
Valley Lutheran High School Region

30 Jan

6:00 pm

Benjamin Franklin Chargers
@
American Leadership Academy - Ironwood Warriors
American Leadership Academy – Ironwood Freedom

30 Jan

6:00 pm

Tanque Verde Hawks
@
Catalina Trojans
Catalina Magnet High School Region

30 Jan

6:00 pm

San Tan Foothills Sabercats
@
Florence Gophers
Florence High School Region

30 Jan

6:00 pm

Anthem Prep Eagles
@
Fountain Hills Falcons
Fountain Hills High School Region

30 Jan

6:00 pm

Sedona Red Rock Scorpions
@
Glendale Prep Griffins
Glendale Preparatory Academy Region

30 Jan

6:00 pm

Santa Cruz Valley Dust Devil
@
Globe Tigers
Globe High School Region

30 Jan

6:00 pm

Scottsdale Prep Spartans
@
North Phoenix Preparatory Gladiators
North Phoenix Preparatory Region

30 Jan

6:00 pm

Coronado Dons
@
Phoenix Christian Cougars
Phoenix Christian Jr./Sr. High School Region

30 Jan

6:00 pm

St. Augustine Wolves
@
Sahuarita Mustangs
Sahuarita High School Region