3A Schedules

Varsity Boys Soccer Winter


07 Jan

4:00 pm

Yuma Catholic Shamrocks
@
Antelope Union Rams
Antelope Union High School Region

07 Jan

4:00 pm

Gilbert Classical Spartans
@
Arizona Lutheran Coyotes
Arizona Lutheran Academy Freedom

07 Jan

4:00 pm

Kingman Bulldogs
@
Paradise Honors Panthers
Paradise Honors High School Region

07 Jan

4:00 pm

Anthem Prep Eagles
@
Phoenix Country Day Eagles
Phoenix Country Day School Region

07 Jan

6:00 pm

Globe Tigers
@
American Leadership Academy - Ironwood Warriors
American Leadership Academy - QC Region

07 Jan

6:00 pm

Sahuarita Mustangs
@
Empire Ravens
Empire High School Freedom

07 Jan

6:00 pm

Pusch Ridge Lions
@
Florence Gophers
Florence High School Freedom

07 Jan

6:00 pm

Horizon Honors Eagles
@
Fountain Hills Falcons
Fountain Hills High School Freedom

07 Jan

6:00 pm

NFL Yet HS and JH Eagles
@
North Pointe Prep Falcons
North Pointe Preparatory Region

07 Jan

6:00 pm

Odyssey Institute Minotaurs
@
Northwest Christian Crusaders
Northwest Christian High Region

07 Jan

6:00 pm

St. Augustine Wolves
@
Sabino Sabercats
Sabino High School Region

07 Jan

6:00 pm

Catalina Trojans
@
Safford Bulldogs
Safford High School Region

07 Jan

6:00 pm

The Gregory School Hawks
@
San Miguel Vipers
Kino Sports Complex Region

07 Jan

6:00 pm

Glendale Prep Griffins
@
Scottsdale Prep Spartans
Reach 11 Sports Complex Region

07 Jan

6:00 pm

Phoenix Christian Cougars
@
Tempe Prep Knights
Tempe Preparatory Academy Region Cancelled

07 Jan

6:00 pm

Valley Lutheran Flames
@
Trivium Prep Crimson Knights
Trivium Preparatory Academy Region

07 Jan

7:00 pm

Chandler Prep Titans
@
American Leadership Academy - Gilbert North Eagles
American Leadership Academy - Gilbert Region

08 Jan

6:00 pm

American Leadership Academy - QC Patriots
@
Coolidge Bears
Coolidge High School Region

08 Jan

6:00 pm

Walden Grove Red Wolves
@
Sabino Sabercats
Sabino High School Freedom

08 Jan

6:00 pm

Sedona Red Rock Scorpions
@
Trivium Prep Crimson Knights
Trivium Preparatory Academy Freedom

08 Jan

7:00 pm

Valley Christian Trojans
@
Gilbert Christian Knights
Gilbert Christian High School Region

09 Jan

3:00 pm

Scottsdale Prep Spartans
@
Gilbert Classical Spartans
Gilbert Classical Academy Freedom

09 Jan

4:00 pm

Wickenburg Wranglers
@
Kingman Bulldogs
Kingman High School Region

09 Jan

4:00 pm

North Phoenix Preparatory Gladiators
@
Phoenix Country Day Eagles
Phoenix Country Day School Region

09 Jan

4:00 pm

Odyssey Institute Minotaurs
@
River Valley Dust Devils
Anderson Auto Group Fieldhouse Region

09 Jan

6:00 pm

North Pointe Prep Falcons
@
Coronado Dons
Coronado High School Region

09 Jan

6:00 pm

Santa Cruz Valley Dust Devil
@
Florence Gophers
Florence High School Region

09 Jan

6:00 pm

St. John Paul II Lions
@
Glendale Prep Griffins
Glendale Preparatory Academy Freedom

09 Jan

6:00 pm

Paradise Honors Panthers
@
Northwest Christian Crusaders
Northwest Christian High Region

09 Jan

6:00 pm

Trivium Prep Crimson Knights
@
Phoenix Christian Cougars
Phoenix Christian Jr./Sr. High School Region Cancelled

09 Jan

6:00 pm

San Miguel Vipers
@
Sabino Sabercats
Sabino High School Region

09 Jan

6:00 pm

Gilbert Christian Knights
@
Scottsdale Christian Eagles
Scottsdale Christian Academy Freedom

09 Jan

6:00 pm

Pusch Ridge Lions
@
Tanque Verde Hawks
Tanque Verde High School Region

09 Jan

6:00 pm

Bourgade Catholic Golden Eagles
@
Tonopah Valley The Phoenix
Tonopah Valley High School Region

09 Jan

7:00 pm

Benjamin Franklin Chargers
@
Valley Christian Trojans
Valley Christian High School Region

10 Jan

3:00 pm

Coronado Dons
@
Thatcher Eagles
Thatcher High School Freedom

10 Jan

4:00 pm

River Valley Dust Devils
@
Mohave Thunderbirds
Anderson Auto Group Fieldhouse Freedom

10 Jan

5:00 pm

Lincoln Prep Lightning
@
Chandler Prep Titans
Chandler Preparatory Academy Freedom

10 Jan

6:00 pm

The Gregory School Hawks
@
Arete Prep Chargers
Arete Preparatory Academy Freedom

10 Jan

6:00 pm

Yuma Catholic Shamrocks
@
Brawley (CA) (Brawley CA)
Brawley (CA) (Brawley CA) Freedom

10 Jan

6:00 pm

Pusch Ridge Lions
@
Fountain Hills Falcons
Fountain Hills High School Freedom

10 Jan

6:00 pm

Nogales Apaches
@
Sahuarita Mustangs
Sahuarita High School Freedom

11 Jan

2:00 pm

Valley Lutheran Flames
@
Phoenix Country Day Eagles
Phoenix Country Day School Freedom

13 Jan

3:00 pm

Santa Cruz Valley Dust Devil
@
St. Augustine Wolves
St. Augustine Catholic High School Freedom

13 Jan

3:30 pm

Thatcher Eagles
@
The Gregory School Hawks
The Gregory School Freedom

13 Jan

3:30 pm

Glendale Prep Griffins
@
Veritas Prep Falcons
Veritas Preparatory Academy Freedom

13 Jan

4:00 pm

Heritage Academy Laveen Heroes
@
Antelope Union Rams
Antelope Union High School Region