3A Schedules

Varsity Boys Soccer Winter


05 Dec

4:30 pm

BASIS Phoenix Firebirds
@
Phoenix Christian Cougars
Phoenix Christian Jr./Sr. High School Freedom

05 Dec

5:00 pm

Trivium Prep Crimson Knights
@
Scottsdale Christian Eagles
Scottsdale Christian Academy Freedom

05 Dec

6:00 pm

Coronado Dons
@
American Leadership Academy - QC Patriots
American Leadership Academy - QC Freedom

05 Dec

6:00 pm

Bourgade Catholic Golden Eagles
@
Antelope Union Rams
Antelope Union High School Region

05 Dec

6:00 pm

St. Augustine Wolves
@
Catalina Trojans
Catalina Magnet High School Region

05 Dec

6:00 pm

Gilbert Classical Spartans
@
Coolidge Bears
Coolidge High School Freedom

05 Dec

6:00 pm

American Leadership Academy - Gilbert North Eagles
@
Fountain Hills Falcons
Fountain Hills High School Freedom

05 Dec

6:00 pm

St. John Paul II Lions
@
North Phoenix Preparatory Gladiators
North Phoenix Preparatory Freedom

05 Dec

6:00 pm

Kingman Bulldogs
@
River Valley Dust Devils
River Valley High School Region

05 Dec

6:00 pm

Thatcher Eagles
@
Safford Bulldogs
Safford High School Freedom

05 Dec

6:00 pm

Empire Ravens
@
Tanque Verde Hawks
Tanque Verde High School Freedom

05 Dec

6:00 pm

Tonopah Valley The Phoenix
@
Valley Lutheran Flames
Valley Lutheran High School Freedom

06 Dec

5:00 pm

Gilbert Classical Spartans
@
Benjamin Franklin Chargers
Benjamin Franklin High School Region

06 Dec

6:00 pm

St. Augustine Wolves
@
Santa Cruz Valley Dust Devil
Santa Cruz Valley Union High School Freedom

09 Dec

3:30 pm

St. John Paul II Lions
@
Heritage Academy Laveen Heroes
Heritage Academy Laveen Freedom

09 Dec

4:00 pm

American Leadership Academy - Gilbert North Eagles
@
Odyssey Institute Minotaurs
The Odyssey for Advanced and International Studies Freedom

09 Dec

4:00 pm

Valley Christian Trojans
@
Scottsdale Christian Eagles
Scottsdale Christian Academy Freedom

09 Dec

6:00 pm

Kingman Bulldogs
@
Lee Williams Volunteers
Lee Williams High School Freedom

10 Dec

3:00 pm

Tempe Prep Knights
@
Scottsdale Prep Spartans
Scottsdale Preparatory Academy Freedom

10 Dec

3:30 pm

Trivium Prep Crimson Knights
@
Glendale Prep Griffins
Glendale Preparatory Academy Freedom

10 Dec

3:30 pm

Catalina Trojans
@
The Gregory School Hawks
The Gregory School Region

10 Dec

4:00 pm

Valley Lutheran Flames
@
Antelope Union Rams
Antelope Union High School Freedom

10 Dec

4:00 pm

Arizona Lutheran Coyotes
@
Horizon Honors Eagles
Horizon Honors High School Freedom

10 Dec

4:30 pm

St. John Paul II Lions
@
BASIS Phoenix Firebirds
BASIS Phoenix Freedom

10 Dec

5:00 pm

Veritas Prep Falcons
@
Chandler Prep Titans
Chandler Preparatory Academy Freedom

10 Dec

6:00 pm

Heritage Academy Laveen Heroes
@
American Leadership Academy - Ironwood Warriors
American Leadership Academy – Ironwood Freedom

10 Dec

6:00 pm

Coronado Dons
@
AZ College Prep Knights
Arizona College Prep Freedom

10 Dec

6:00 pm

Globe Tigers
@
Benjamin Franklin Chargers
Benjamin Franklin High School Freedom

10 Dec

6:00 pm

Parker Broncs
@
Lake Havasu Knights
Lake Havasu High School Freedom

10 Dec

6:00 pm

North Pointe Prep Falcons
@
North Phoenix Preparatory Gladiators
North Phoenix Preparatory Freedom

10 Dec

6:00 pm

Scottsdale Christian Eagles
@
Northwest Christian Crusaders
Northwest Christian High Freedom

10 Dec

6:00 pm

Anthem Prep Eagles
@
Paradise Honors Panthers
Paradise Honors High School Freedom

10 Dec

6:00 pm

Mohave Thunderbirds
@
River Valley Dust Devils
River Valley High School Freedom

10 Dec

6:00 pm

Tanque Verde Hawks
@
Sabino Sabercats
Sabino High School Region

10 Dec

6:00 pm

Florence Gophers
@
Safford Bulldogs
Safford High School Freedom

10 Dec

6:00 pm

Tonopah Valley The Phoenix
@
Santa Cruz Valley Dust Devil
Santa Cruz Valley Union High School Freedom

10 Dec

6:00 pm

Coolidge Bears
@
Wickenburg Wranglers
Wickenburg High School Freedom

11 Dec

3:00 pm

Odyssey Institute Minotaurs
@
Gilbert Classical Spartans
Gilbert Classical Academy Freedom

11 Dec

4:00 pm

Scottsdale Prep Spartans
@
Tonopah Valley The Phoenix
Tonopah Valley High School Freedom

12 Dec

3:30 pm

Tempe Prep Knights
@
Heritage Academy Laveen Heroes
Heritage Academy Laveen Freedom

12 Dec

4:00 pm

Santa Cruz Valley Dust Devil
@
BASIS Phoenix Firebirds
BASIS Phoenix Freedom

12 Dec

6:00 pm

Globe Tigers
@
American Leadership Academy - Ironwood Warriors
American Leadership Academy – Ironwood Region

12 Dec

6:00 pm

Benjamin Franklin Chargers
@
Coolidge Bears
Coolidge High School Freedom

12 Dec

6:00 pm

Northwest Christian Crusaders
@
Coronado Dons
Coronado High School Freedom

12 Dec

6:00 pm

Arizona Lutheran Coyotes
@
Glendale Prep Griffins
Glendale Preparatory Academy Freedom

12 Dec

6:00 pm

St. John Paul II Lions
@
Phoenix Christian Cougars
Phoenix Christian Jr./Sr. High School Region

12 Dec

6:00 pm

Sabino Sabercats
@
Pusch Ridge Lions
Pusch Ridge Christian Academy Region

12 Dec

6:00 pm

Sahuarita Mustangs
@
Safford Bulldogs
Safford High School Region