Schedules

Varsity Boys Soccer Fall


03 Oct

4:00 pm

Holbrook Roadrunners
@
Page Sand Devils
Page High School Freedom 3-6

03 Oct

6:00 pm

Willcox Cowboys/Cowgirls
@
Benson Bobcats
Benson High School Region 2-3

04 Oct

6:30 pm

Snowflake Lobos
@
Show Low Cougars
Show Low High School Region 2-0

05 Oct

3:45 pm

Phoenix Country Day Eagles
@
Northland Prep Spartans
Northland Preparatory Academy Region 5-1

05 Oct

4:00 pm

Benson Bobcats
@
Academy of Tucson Lynx
Academy of Tucson Elementary School Region 10-3

05 Oct

4:00 pm

Ash Fork / Seligman Spartans
@
Chino Valley Cougars
Chino Valley High School Region 0-8

05 Oct

4:00 pm

The Gregory School Hawks
@
Willcox Cowboys/Cowgirls
Willcox High School Region 4-2

05 Oct

6:00 pm

Leading Edge Academy - Gilbert Spartans
@
Camp Verde Cowboys
Camp Verde High School Region 0-11

06 Oct

4:00 pm

Immaculate Heart Knights
@
Lourdes Catholic Warriors
Lourdes Catholic School Region Cancelled

06 Oct

4:00 pm

Desert Christian Eagles
@
Lourdes Catholic Warriors
Lourdes Catholic School Freedom 3-1

07 Oct

9:00 am

St. Johns Redskins
@
Round Valley Elks
Round Valley High School Region 1-5

07 Oct

11:00 am

Show Low Cougars
@
Northland Prep Spartans
Northland Preparatory Academy Freedom 3-0

07 Oct

1:00 pm

Grand Canyon Phantoms
@
Camp Verde Cowboys
Camp Verde High School Region 0-7

07 Oct

2:00 pm

Ash Fork / Seligman Spartans
@
Page Sand Devils
Page High School Region 0-5

07 Oct

3:00 pm

Holbrook Roadrunners
@
Blue Ridge Yellowjackets
Blue Ridge High School Region 0-13

10 Oct

3:30 pm

Page Sand Devils
@
Grand Canyon Phantoms
Grand Canyon Region 8-2

10 Oct

4:00 pm

Lourdes Catholic Warriors
@
Desert Christian Eagles
Udall Park Region 2-3

10 Oct

4:00 pm

The Gregory School Hawks
@
Green Fields Griffin
Green Fields Country Day School Freedom 4-0

10 Oct

4:00 pm

Chino Valley Cougars
@
Leading Edge Academy - Gilbert Spartans
Freestone Park NS Region 9-0

10 Oct

6:00 pm

Rancho Solano Prep Mustangs
@
Camp Verde Cowboys
Camp Verde High School Region 0-8

11 Oct

3:00 pm

Blue Ridge Yellowjackets
@
Rancho Solano Prep Mustangs
Rancho Solano Preparatory School Freedom 14-1

11 Oct

4:00 pm

Holbrook Roadrunners
@
Round Valley Elks
Round Valley High School Region 0-3

11 Oct

6:00 pm

St. Johns Redskins
@
Snowflake Lobos
Snowflake High School Region 2-4

12 Oct

3:30 pm

Chino Valley Cougars
@
Northland Prep Spartans
Northland Preparatory Academy Region 4-2

13 Oct

2:00 pm

Rancho Solano Prep Mustangs
@
Grand Canyon Phantoms
Grand Canyon Freedom 4-1

13 Oct

4:00 pm

Lourdes Catholic Warriors
@
Patagonia Union Lobos
Patagonia Union High School Freedom 2-2

13 Oct

6:30 pm

Willcox Cowboys/Cowgirls
@
The Gregory School Hawks
The Gregory School Freedom 1-4

14 Oct

11:00 am

Camp Verde Cowboys
@
Phoenix Country Day Eagles
Phoenix Country Day School Region 4-3

14 Oct

2:00 pm

Show Low Cougars
@
St. Johns Redskins
St. Johns Middle School Region 5-1

14 Oct

3:00 pm

Round Valley Elks
@
Blue Ridge Yellowjackets
Blue Ridge High School Region 0-12

14 Oct

3:00 pm

Benson Bobcats
@
Desert Christian Eagles
DCS Wrightstown campus Region 0-2

14 Oct

6:00 pm

Chino Valley Cougars
@
Payson Longhorns
Payson High School Freedom 8-0

16 Oct

3:00 pm

Camp Verde Cowboys
@
Ash Fork / Seligman Spartans
Ash Fork JUSD #31 Region 4-3

17 Oct

4:00 pm

Northland Prep Spartans
@
Leading Edge Academy - Gilbert Spartans
Freestone Park NS Region 8-0

17 Oct

4:00 pm

Page Sand Devils
@
Snowflake Lobos
Snowflake High School Freedom 2-3

17 Oct

6:00 pm

Academy of Tucson Lynx
@
Desert Christian Eagles
Udall Park Region 0-9

18 Oct

3:00 pm

Show Low Cougars
@
Blue Ridge Yellowjackets
Blue Ridge High School Region 1-2

18 Oct

4:00 pm

Rancho Solano Prep Mustangs
@
Phoenix Country Day Eagles
Phoenix Country Day School Region 0-15

18 Oct

5:00 pm

Grand Canyon Phantoms
@
Chino Valley Cougars
Chino Valley High School Region 0-13

18 Oct

6:00 pm

Round Valley Elks
@
Payson Longhorns
Payson High School Region 2-3

19 Oct

3:30 pm

Grand Canyon Phantoms
@
Ash Fork / Seligman Spartans
Ash Fork JUSD #31 Region 2-6

19 Oct

4:00 pm

Immaculate Heart Knights
@
Academy of Tucson Lynx
Academy of Tucson Elementary School Freedom Cancelled

19 Oct

4:00 pm

Page Sand Devils
@
Holbrook Roadrunners
Holbrook High School Freedom 3-2

19 Oct

4:00 pm

Benson Bobcats
@
Lourdes Catholic Warriors
Lourdes Catholic School Region 4-3

19 Oct

4:00 pm

Desert Christian Eagles
@
Willcox Cowboys/Cowgirls
Willcox High School Region 4-0

19 Oct

6:00 pm

Chino Valley Cougars
@
Camp Verde Cowboys
Camp Verde High School Region 7-1

20 Oct

5:00 pm

Leading Edge Academy - Gilbert Spartans
@
Phoenix Country Day Eagles
Phoenix Country Day School Region 0-18

20 Oct

5:00 pm

Show Low Cougars
@
Rancho Solano Prep Mustangs
Rancho Solano Preparatory School Freedom 3-1

20 Oct

6:00 pm

Immaculate Heart Knights
@
Benson Bobcats
Benson High School Region Cancelled