Schedules

Varsity Boys Soccer Fall


09 Sep 11:00 am
Northland Prep
Spartans
Grand Canyon
Phantoms
Grand Canyon Region 5-1
11 Sep 4:00 pm
St. Johns
Redskins
Blue Ridge
Yellowjackets
Blue Ridge High School Region 0-10
12 Sep 4:00 pm
Phoenix Country Day
Eagles
Leading Edge Academy - Gilbert
Spartans
Leading Edge Academy - Gilbert Freedom 17-0
12 Sep 4:00 pm
Camp Verde
Cowboys
Payson
Longhorns
Payson High School Freedom 4-0
12 Sep 4:00 pm
Academy of Tucson
Lynx
The Gregory School
Hawks
The Gregory School Region 1-5
12 Sep 4:00 pm
Immaculate Heart
Knights
Willcox
Cowboys/Cowgirls
Willcox High School Region Cancelled
12 Sep 6:00 pm
Desert Christian
Eagles
Benson
Bobcats
Benson High School Freedom 6-0
13 Sep 3:30 pm
Ash Fork / Seligman
Spartans
Rancho Solano Prep
Mustangs
Rancho Solano Preparatory School Region 5-1
13 Sep 6:00 pm
Round Valley
Elks
Holbrook
Roadrunners
Holbrook High School Freedom 8-1
13 Sep 6:00 pm
Northland Prep
Spartans
Snowflake
Lobos
Snowflake High School Freedom 1-5
14 Sep 3:00 pm
Blue Ridge
Yellowjackets
Payson
Longhorns
Payson High School Region 2-0
14 Sep 4:00 pm
Camp Verde
Cowboys
Page
Sand Devils
Page High School Freedom 1-0
14 Sep 6:00 pm
Academy of Tucson
Lynx
Benson
Bobcats
Benson High School Freedom 2-10
14 Sep 6:30 pm
St. Johns
Redskins
Show Low
Cougars
Show Low High School Freedom 0-6
15 Sep 4:00 pm
Grand Canyon
Phantoms
Leading Edge Academy - Gilbert
Spartans
Freestone Park NS Region 7-1
15 Sep 4:00 pm
Lourdes Catholic
Warriors
The Gregory School
Hawks
The Gregory School Region
16 Sep 9:00 am
The Gregory School
Hawks
Grand Canyon
Phantoms
Leading Edge Academy - Gilbert Freedom
16 Sep 11:00 am
Snowflake
Lobos
Holbrook
Roadrunners
Holbrook High School Region 8-1
16 Sep 1:00 pm
Phoenix Country Day
Eagles
Ash Fork / Seligman
Spartans
Ash Fork JUSD #31 Region 14-2
16 Sep 1:00 pm
Northland Prep
Spartans
Page
Sand Devils
Page High School Region 2-2
16 Sep 1:00 pm
Chino Valley
Cougars
St. Johns
Redskins
St. Johns Middle School Freedom 8-0
16 Sep 5:00 pm
Show Low
Cougars
Payson
Longhorns
Payson High School Region 5-0
18 Sep 4:00 pm
Rancho Solano Prep
Mustangs
The Gregory School
Hawks
The Gregory School Freedom
19 Sep 3:45 pm
Camp Verde
Cowboys
Northland Prep
Spartans
Sinagua Middle School Freedom
20 Sep 2:00 pm
Round Valley
Elks
Chino Valley
Cougars
Chino Valley High School Freedom
20 Sep 4:00 pm
The Gregory School
Hawks
Phoenix Country Day
Eagles
Phoenix Country Day School Freedom
20 Sep 6:00 pm
Benson
Bobcats
Rancho Solano Prep
Mustangs
Rancho Solano Preparatory School Freedom
20 Sep 6:00 pm
Blue Ridge
Yellowjackets
Snowflake
Lobos
Snowflake High School Region
20 Sep 6:30 pm
Holbrook
Roadrunners
Show Low
Cougars
Show Low High School Region
21 Sep 2:00 pm
Page
Sand Devils
Chino Valley
Cougars
Chino Valley High School Freedom
22 Sep 3:00 pm
Holbrook
Roadrunners
Ash Fork / Seligman
Spartans
Ash Fork JUSD #31 Freedom
22 Sep 3:45 pm
Northland Prep
Spartans
Blue Ridge
Yellowjackets
Blue Ridge High School Freedom