2A Schedules

Varsity Boys Soccer Fall


12 Oct

1:00 pm

Holbrook Roadrunners
@
Page Sand Devils
Page High School Freedom

12 Oct

2:00 pm

Snowflake Lobos
@
Desert Christian Eagles
Desert Christian High School Freedom

14 Oct

4:00 pm

Patagonia Union Lobos
@
Bisbee Pumas
Bisbee High School Freedom

14 Oct

4:00 pm

Academy of Tucson Lynx
@
Leading Edge Academy - Gilbert Spartans
Leading Edge Academy - Gilbert Freedom

14 Oct

6:00 pm

Holbrook Roadrunners
@
Round Valley Elks
Round Valley High School Region

15 Oct

4:00 pm

Patagonia Union Lobos
@
Benson Bobcats
Benson High School Freedom

15 Oct

4:00 pm

Lourdes Catholic Warriors
@
Bisbee Pumas
Bisbee High School Freedom

15 Oct

4:00 pm

Academy of Tucson Lynx
@
Green Fields Griffin
Green Fields Country Day School Region Cancelled

15 Oct

4:00 pm

St. Johns Redskins
@
Northland Prep Spartans
Sinagua Middle School Freedom

15 Oct

5:00 pm

Snowflake Lobos
@
Page Sand Devils
Page High School Freedom

15 Oct

6:00 pm

Chino Valley Cougars
@
Camp Verde Cowboys
Camp Verde High School Region

16 Oct

4:00 pm

Rancho Solano Prep Mustangs
@
Leading Edge Academy - Gilbert Spartans
Leading Edge Academy - Gilbert Region

16 Oct

6:00 pm

Blue Ridge Yellowjackets
@
Payson Longhorns
Payson High School Region

16 Oct

6:30 pm

Basis School Flagstaff Yeti
@
Show Low Cougars
Show Low High School Region

17 Oct

4:00 pm

Benson Bobcats
@
Academy of Tucson Lynx
Academy of Tucson Region

17 Oct

4:00 pm

Ash Fork / Seligman Spartans
@
Northland Prep Spartans
Sinagua Middle School Region

17 Oct

4:00 pm

Patagonia Union Lobos
@
Willcox Cowboys/Cowgirls
Willcox High School Region

17 Oct

6:00 pm

St. Johns Redskins
@
Snowflake Lobos
Snowflake High School Region

18 Oct

4:00 pm

Grand Canyon Phantoms
@
Basis School Flagstaff Yeti
BASIS School Flagstaff Freedom

18 Oct

4:00 pm

Lourdes Catholic Warriors
@
Green Fields Griffin
Green Fields Country Day School Region Cancelled

19 Oct

2:00 pm

Rancho Solano Prep Mustangs
@
Grand Canyon Phantoms
Grand Canyon Region

19 Oct

2:00 pm

Chino Valley Cougars
@
Willcox Cowboys/Cowgirls
Willcox High School Freedom

19 Oct

4:00 pm

Desert Christian Eagles
@
Benson Bobcats
Benson High School Region

21 Oct

4:00 pm

Leading Edge Academy - Gilbert Spartans
@
Green Fields Griffin
Green Fields Country Day School Freedom Cancelled

21 Oct

4:00 pm

Chino Valley Cougars
@
Payson Longhorns
Payson High School Freedom

21 Oct

6:00 pm

Northland Prep Spartans
@
Rancho Solano Prep Mustangs
Rancho Solano Preparatory School Region

22 Oct

4:00 pm

Bisbee Pumas
@
Desert Christian Eagles
Udall Park Freedom

22 Oct

4:00 pm

Willcox Cowboys/Cowgirls
@
Lourdes Catholic Warriors
Lourdes Catholic School Region

22 Oct

5:00 pm

Camp Verde Cowboys
@
Page Sand Devils
Page High School Region

23 Oct

4:00 pm

Snowflake Lobos
@
Basis School Flagstaff Yeti
BASIS School Flagstaff Freedom

23 Oct

6:00 pm

Round Valley Elks
@
Blue Ridge Yellowjackets
Blue Ridge High School Region

23 Oct

6:00 pm

Northland Prep Spartans
@
Chino Valley Cougars
Chino Valley High School Region

23 Oct

6:00 pm

Payson Longhorns
@
Holbrook Roadrunners
Holbrook High School Region

24 Oct

4:00 pm

Benson Bobcats
@
Green Fields Griffin
Green Fields Country Day School Region Cancelled

24 Oct

4:00 pm

Desert Christian Eagles
@
Patagonia Union Lobos
Patagonia Union High School Region

24 Oct

6:00 pm

Willcox Cowboys/Cowgirls
@
Bisbee Pumas
Bisbee High School Freedom

24 Oct

7:00 pm

Show Low Cougars
@
St. Johns Redskins
St. Johns Middle School Region

25 Oct

4:00 pm

Grand Canyon Phantoms
@
Page Sand Devils
Page Sports Complex Region

25 Oct

4:00 pm

Camp Verde Cowboys
@
Rancho Solano Prep Mustangs
Rancho Solano Preparatory School Region

25 Oct

6:00 pm

Patagonia Union Lobos
@
Lourdes Catholic Warriors
Lourdes Catholic School Region