Schedules

Varsity Baseball


19 Apr

4:00 pm

Youngker Roughriders
@
Gila Ridge Hawks
Gila Ridge High School Region

19 Apr

4:00 pm

Arizona Lutheran Coyotes
@
Glendale Prep Griffins
Glendale Preparatory Academy Freedom

19 Apr

4:00 pm

Patagonia Union Lobos
@
Hayden Lobos
Hayden High School Freedom

19 Apr

4:00 pm

Corona del Sol Aztecs
@
Highland Hawks
Highland High School Region

19 Apr

4:00 pm

Yuma Criminals
@
Marcos de Niza Padres
Marcos de Niza High School Freedom

19 Apr

4:00 pm

Greenway Demons
@
Moon Valley Rockets
Moon Valley High School Region

19 Apr

4:00 pm

Cienega Bobcats
@
Mountain View Marana Mountain Lions
Mountain View (Marana) High School Region

19 Apr

4:00 pm

Arcadia Titans
@
Perry Pumas
Perry High School Freedom

19 Apr

4:00 pm

Mohave Thunderbirds
@
Prescott Badgers
Prescott High School Region

19 Apr

4:00 pm

Sabino Sabercats
@
Pusch Ridge Lions
Pusch Ridge Christian Academy Region

19 Apr

4:00 pm

Williams Field Black Hawks
@
Queen Creek Bulldogs
Queen Creek High School Region

19 Apr

4:00 pm

Rough Rock Sundevils
@
Red Mesa Redskins
Red Mesa High School Region

19 Apr

4:00 pm

Mesa Jackrabbits
@
Red Mountain Mountain Lions
Sloan Park Region

19 Apr

4:00 pm

Kofa Kings
@
San Luis Sidewinders
San Luis High School Region

19 Apr

4:00 pm

Tanque Verde Hawks
@
Santa Rita Eagles
Santa Rita High School Region

19 Apr

4:00 pm

San Miguel Vipers
@
St. Augustine Wolves
St. Augustine Catholic High School Region

19 Apr

4:00 pm

Canyon Del Oro Dorado
@
Walden Grove Red Wolves
Walden Grove High School Region

19 Apr

4:00 pm

Copper Canyon Aztecs
@
Westview Knights
Westview High School Region

19 Apr

5:00 pm

Cholla Chargers
@
Empire Ravens
Empire High School Freedom

19 Apr

6:00 pm

Cesar Chavez Champions
@
Alhambra Lions
Alhambra High School Region

19 Apr

6:00 pm

Chandler Wolves
@
Brophy Prep Broncos
Brophy College Preparatory Region

19 Apr

6:00 pm

Estrella Foothills Wolves
@
Buckeye Union Hawks
Buckeye Union High School Region

19 Apr

6:00 pm

Arete Prep Chargers
@
Gilbert Christian Knights
Gilbert Christian High School Region

19 Apr

6:00 pm

Tempe Buffaloes
@
Higley Knights
Higley High School Region

19 Apr

6:00 pm

Central Bobcats
@
Maryvale Panthers
Maryvale High School Region

19 Apr

6:00 pm

Amphitheater Panthers
@
Palo Verde Magnet Titans
Palo Verde High Magnet School Region

19 Apr

6:00 pm

Vista Grande Spartans
@
Shadow Ridge Stallions
Shadow Ridge High School Freedom

19 Apr

6:00 pm

St. Mary's Knights
@
Thunderbird Chiefs
Thunderbird High School Region

19 Apr

6:00 pm

La Joya Community Lobos
@
Tolleson Union Wolverines
Tolleson High School Region

19 Apr

6:00 pm

Sunnyside Blue Devils
@
Tucson Badgers
Tucson High Magnet School Region

19 Apr

6:00 pm

Chandler Prep Titans
@
Valley Christian Trojans
Valley Christian High School Freedom

19 Apr

6:00 pm

Millennium Tigers
@
Valley Vista Monsoon
Valley Vista High School Region

19 Apr

6:00 pm

Agua Fria Owls
@
Verrado Vipers
Verrado High School Region

19 Apr

6:00 pm

Cortez Colts
@
Washington Rams
Washington High School Region

19 Apr

6:30 pm

Mountain View, Mesa Toros
@
Dobson Mustangs
Sloan Park Region

19 Apr

6:30 pm

Trevor G. Browne Bruins
@
North Mustangs
North High School Region

19 Apr

6:30 pm

Notre Dame Prep Saints
@
North Canyon Rattlers
North Canyon High School Region

19 Apr

6:30 pm

Westwood Warriors
@
Skyline Coyotes
HoHoKam Stadium Region

19 Apr

7:00 pm

Mesquite Wildcats
@
Campo Verde Coyotes
Campo Verde High School Region

19 Apr

7:00 pm

Apollo Hawks
@
Sunnyslope Vikings
Sunnyslope High School Region
19 Apr 8:00 pm Morenci Lions Baseball Invitational
Invitational

20 Apr

2:00 pm

Fredonia Lynx
@
Greyhills Academy Fightin' Knights
Greyhills Academy High School Region

20 Apr

2:00 pm

Valley (Sanders) Pirates
@
Round Valley Elks
Round Valley High School Region

20 Apr

2:30 pm

Odyssey Institute Minotaurs
@
River Valley Dust Devils
River Valley High School Region

20 Apr

3:00 pm

Valley Lutheran Flames
@
Anthem Prep Eagles
Victory Lane Complex Region

20 Apr

3:30 pm

Tonopah Valley The Phoenix
@
Mohave Accelerated Patriots
Greg Williams Field Region

20 Apr

3:30 pm

Tombstone Yellow Jackets
@
Patagonia Union Lobos
Patagonia Union High School Freedom

20 Apr

3:45 pm

Telesis Preparatory Tigers
@
Bagdad Sultan
Bagdad High School Region

20 Apr

3:45 pm

Deer Valley Skyhawks
@
Barry Goldwater Bulldogs
Barry Goldwater High School Region

20 Apr

3:45 pm

Cactus Cobras
@
Bradshaw Mountain Bears
Bradshaw Mountain High School Freedom