1A Schedules

Varsity Baseball


17 Apr

1:00 pm

Fredonia Lynx
@
Rock Point Cougars
Rock Point High School Region

17 Apr

2:00 pm

Williams Vikings
@
Mayer Wildcats
Mayer High School Region

17 Apr

3:00 pm

Fredonia Lynx
@
Rock Point Cougars
Rock Point High School Region

17 Apr

3:45 pm

Bagdad Sultan
@
Baboquivari Warriors
Baboquivari Middle/Senior High School Freedom

17 Apr

4:00 pm

San Pasqual Warriors
@
Anthem Prep Eagles
Anthem Preparatory Academy Region

17 Apr

4:00 pm

St. David Tigers
@
Pima Roughriders
Pima High School Freedom

17 Apr

4:00 pm

Arete Prep Chargers
@
Ray Bearcats
Ray High School Region

17 Apr

4:00 pm

NFL Yet HS and JH Eagles
@
Superior Jr./Sr. Panthers
Superior Jr/Sr High School Region

20 Apr

2:00 pm

Bagdad Sultan
@
Mayer Wildcats
Mayer High School Freedom

21 Apr

1:00 pm

Williams Vikings
@
Needles (CA)
Needles (CA) High School Freedom

21 Apr

2:00 pm

Ash Fork / Seligman Spartans
@
Joseph City Wildcats
Joseph City High School Region

21 Apr

2:00 pm

Valley (Sanders) Pirates
@
Joseph City Wildcats
Joseph City High School Freedom

21 Apr

3:30 pm

San Pasqual Warriors
@
Mohave Accelerated Patriots
Greg Williams Field Region

21 Apr

4:00 pm

Fort Thomas Apaches
@
Arete Prep Chargers
Arete Preparatory Academy Region

21 Apr

4:00 pm

Hayden Lobos
@
Duncan Wildkats
Duncan High School Region

21 Apr

4:00 pm

Valley (Sanders) Pirates
@
Joseph City Wildcats
Joseph City High School Freedom

21 Apr

4:00 pm

Anthem Prep Eagles
@
Mayer Wildcats
Mayer High School Freedom

21 Apr

4:00 pm

Superior Jr./Sr. Panthers
@
Ray Bearcats
Ray High School Region

21 Apr

5:00 pm

Salome Frogs
@
Bagdad Sultan
Bagdad High School Region

22 Apr

1:00 pm

Fredonia Lynx
@
Red Mesa Redskins
Red Mesa High School Region

22 Apr

3:00 pm

Fredonia Lynx
@
Red Mesa Redskins
Red Mesa High School Region

22 Apr

6:00 pm

Chandler Prep Titans
@
Arete Prep Chargers
Arete Preparatory Academy Freedom

23 Apr

4:00 pm

NFL Yet HS and JH Eagles
@
Duncan Wildkats
Duncan High School Region

23 Apr

4:00 pm

Hayden Lobos
@
Fort Thomas Apaches
Fort Thomas High School Region

24 Apr

1:00 pm

Ray Bearcats
@
Round Valley Elks
Round Valley High School Freedom

24 Apr

3:30 pm

Bagdad Sultan
@
Mohave Accelerated Patriots
Greg Williams Field Region

24 Apr

4:00 pm

Salome Frogs
@
Anthem Prep Eagles
Anthem Preparatory Academy Region

24 Apr

4:00 pm

Duncan Wildkats
@
Fort Thomas Apaches
Fort Thomas High School Region

24 Apr

4:00 pm

Arete Prep Chargers
@
Superior Jr./Sr. Panthers
Superior Jr/Sr High School Region

27 Apr

1:00 pm

Mayer Wildcats
@
Rock Point Cougars
Rock Point High School Freedom

27 Apr

3:00 pm

Mayer Wildcats
@
Rock Point Cougars
Rock Point High School Freedom

28 Apr

2:00 pm

Joseph City Wildcats
@
Mogollon Mustangs
Mogollon High School Region

28 Apr

3:30 pm

Salome Frogs
@
Mohave Accelerated Patriots
Greg Williams Field Region

28 Apr

4:00 pm

Bagdad Sultan
@
Anthem Prep Eagles
Anthem Preparatory Academy Region

28 Apr

4:00 pm

Arete Prep Chargers
@
Hayden Lobos
Hayden High School Region

28 Apr

4:00 pm

Joseph City Wildcats
@
Mogollon Mustangs
Mogollon High School Region

28 Apr

4:00 pm

Fort Thomas Apaches
@
NFL Yet HS and JH Eagles
NFL YET College Preparatory Region

28 Apr

4:00 pm

Duncan Wildkats
@
Ray Bearcats
Ray High School Region

28 Apr

4:00 pm

Tombstone Yellow Jackets
@
Valley Union Blue Devils
Valley Union High School Freedom

29 Apr

3:45 pm

Bisbee Pumas
@
Baboquivari Warriors
Baboquivari Middle/Senior High School Freedom

29 Apr

6:00 pm

Mayer Wildcats
@
Arete Prep Chargers
Arete Preparatory Academy Freedom