1A Schedules

Varsity Baseball


31 Mar

2:00 pm

Joseph City Wildcats
@
Ash Fork / Seligman Spartans
Ash Fork JUSD #31 Region

31 Mar

2:00 pm

Rock Point Cougars
@
Greyhills Academy Knights
Greyhills Academy High School Freedom

31 Mar

3:45 pm

Ray Bearcats
@
Baboquivari Warriors
Baboquivari Middle/Senior High School Freedom

31 Mar

4:00 pm

Superior Jr./Sr. Panthers
@
Arete Prep Chargers
Arete Preparatory Academy Freedom

31 Mar

4:00 pm

Fort Thomas Apaches
@
Hayden Lobos
Hayden High School Freedom

31 Mar

4:00 pm

Duncan Wildkats
@
NFL Yet HS and JH Eagles
NFL YET College Preparatory Freedom

31 Mar

5:00 pm

Bagdad Sultan
@
Kingman Academy Tigers
Kingman Academy High School Freedom

01 Apr

2:00 pm

Mogollon Mustangs
@
Williams Vikings
Williams High School Region

01 Apr

4:00 pm

Arete Prep Chargers
@
Gilbert Classical Spartans
Gilbert Classical Academy Freedom

01 Apr

4:00 pm

St. David Tigers
@
Hayden Lobos
Hayden High School Freedom

01 Apr

4:00 pm

Mogollon Mustangs
@
Williams Vikings
Williams High School Region

02 Apr

12:00 pm

Fort Thomas Apaches
@
Salome Frogs
Chandler Preparatory Academy Freedom

02 Apr

2:00 pm

Rock Point Cougars
@
Pinon Eagles
Pinon High School Freedom

02 Apr

4:00 pm

Valley Union Blue Devils
@
Tombstone Yellow Jackets
Tombstone High School Freedom

03 Apr

3:00 pm

Superior Jr./Sr. Panthers
@
Valley Union Blue Devils
Valley Union High School Freedom

03 Apr

4:00 pm

Hayden Lobos
@
Arete Prep Chargers
Arete Preparatory Academy Freedom

03 Apr

4:00 pm

Ray Bearcats
@
Duncan Wildkats
Duncan High School Freedom

03 Apr

4:00 pm

Fort Thomas Apaches
@
NFL Yet HS and JH Eagles
NFL YET College Preparatory Freedom

03 Apr

4:00 pm

Anthem Prep Eagles
@
San Pasqual Warriors
San Pasqual High School Region

04 Apr

4:00 pm

Mohave Accelerated Patriots
@
Parker Broncs
Parker High School Freedom

07 Apr

2:00 pm

Mogollon Mustangs
@
Mayer Wildcats
Mayer High School Region

07 Apr

2:00 pm

Ash Fork / Seligman Spartans
@
Williams Vikings
Williams High School Region

07 Apr

3:30 pm

Laughlin (NV)
@
Mohave Accelerated Patriots
Greg Williams Field Freedom

07 Apr

4:00 pm

Mogollon Mustangs
@
Mayer Wildcats
Mayer High School Region

07 Apr

4:00 pm

Hayden Lobos
@
NFL Yet HS and JH Eagles
NFL YET College Preparatory Region

07 Apr

4:00 pm

Fort Thomas Apaches
@
Ray Bearcats
Ray High School Region

07 Apr

4:00 pm

Baboquivari Warriors
@
St. David Tigers
St. David Region

07 Apr

4:00 pm

Duncan Wildkats
@
Superior Jr./Sr. Panthers
Superior Jr/Sr High School Region

07 Apr

4:00 pm

Willcox Cowboys/Cowgirls
@
Valley Union Blue Devils
Valley Union High School Freedom

09 Apr

2:00 pm

Williams Vikings
@
Ash Fork / Seligman Spartans
Ash Fork JUSD #31 Region

09 Apr

3:45 pm

Morenci Jr./Sr. Wildcats
@
Valley Union Blue Devils
Valley Union High School Freedom

10 Apr

1:00 pm

Baboquivari Warriors
@
Valley Union Blue Devils
Valley Union High School Region

10 Apr

3:00 pm

Baboquivari Warriors
@
Valley Union Blue Devils
Valley Union High School Region

10 Apr

4:00 pm

Mohave Accelerated Patriots
@
Anthem Prep Eagles
Anthem Preparatory Academy Region

10 Apr

4:00 pm

Duncan Wildkats
@
Arete Prep Chargers
Arete Preparatory Academy Region

10 Apr

4:00 pm

Superior Jr./Sr. Panthers
@
Hayden Lobos
Hayden High School Region

10 Apr

4:00 pm

Ray Bearcats
@
NFL Yet HS and JH Eagles
NFL YET College Preparatory Region

10 Apr

4:00 pm

San Pasqual Warriors
@
Salome Frogs
Salome High School Region

10 Apr

4:00 pm

Benson Bobcats
@
St. David Tigers
St. David Freedom

11 Apr

11:00 am

Joseph City Wildcats
@
Sedona Red Rock Scorpions
Sedona Red Rock Freedom

11 Apr

1:00 pm

Red Mesa Redskins
@
Rock Point Cougars
Rock Point High School Region

11 Apr

3:00 pm

Red Mesa Redskins
@
Rock Point Cougars
Rock Point High School Region

13 Apr

4:00 pm

Anthem Prep Eagles
@
North Pointe Prep Falcons
North Pointe Preparatory Freedom

14 Apr

2:00 pm

Mayer Wildcats
@
Williams Vikings
Williams High School Region

14 Apr

4:00 pm

NFL Yet HS and JH Eagles
@
Arete Prep Chargers
Arete Preparatory Academy Region

14 Apr

4:00 pm

Superior Jr./Sr. Panthers
@
Fort Thomas Apaches
Fort Thomas High School Region

14 Apr

4:00 pm

Ray Bearcats
@
Hayden Lobos
Hayden High School Region

14 Apr

4:00 pm

Antelope Union Rams
@
Salome Frogs
Salome High School Freedom

14 Apr

4:00 pm

Valley Union Blue Devils
@
St. David Tigers
St. David Region

14 Apr

5:00 pm

Chino Valley Cougars
@
Bagdad Sultan
Bagdad High School Freedom